Začátky

Klan vznikl dne 4.7.2009 s tagem "-SNIPER-", který jsme si začali dávat před jméno ve hře Counter-Strike: Source.

Zakládajícími členy byli tehdy jara42, Pavel99CZ, rapyyyd, z_u_z_!_k (dle původních přezdívek, dnes je však budete znát spíše pod přezdívkami: Rataj, Pavel42, Rapid a Zuzik). Z těchto původních čtyř členů zůstal v klanu dodnes pouze Rataj.

Netrvalo dlouho, než se do klanu přidal Raki a K!ŁŁ€RK0, ti dokázali společně s Rapidem vytvořit trojici, která se dokázala dobře umístit na nějakých těch menších 3v3 turnajích. Občas jsme se účastnili i nějakého 5v5 turnaje, ale tam jsme nesklízeli takové úspěchy.

Brzy jsme se rozšířili z CSS i na CS 1.6, později i na další hry, to už se z nás stal tzv. multiklan, neboli klan působící na více hrách. Ačkoliv jsme se v ostatních hrách neúčastnili téměř žádných turnajů, "působili" jsme na každé hře, kde to šlo.

Koncem roku 2010, po odchodu legendární trojice z našeho klanu, jsme byli tak moc bezradní, že jsme se zcela rozpadli a klan dočasně přestal fungovat.


Éra CZSA

Někdy v roce 2012 se náš klan obnovil pod názvem CZSA. Kromě těch co zbyli před rozpadem SNIPER se k CZSA přidali i další noví hráči. Hrávali jsme především CS 1.6.

V této době jsme již měli náš první veřejný herní server. Později díky spolupráci s e-sport týmem KnT (Knockouters) jsme získali vlastní TeamSpeak 3 server.

Tak začal klan opět pořádně fungovat, ale kromě pár turnajů (CSS, Vietcong) jsme začali náš klan zakládat především na zábavě, než na snaze být v něčem dobří.

Dostali jsme se poté i k pořádání turnajů, které pořádáme dodnes (mimo klan v rámci LeoSightu).


Éra Leet Hawks

Dne 26.9.2014 jsme náš klan přejmenovali na Leet Hawks.

V letech 2014 a 2015 jsme fungovali jako mezinárodní klan na CS:GO (divize pod názvem Cryfostice) a zúčastnili jsme se různých CW a menších turnajů.

Po rozpadu mezinárodní sekce jsme už jen pořádali několik turnajů převážně na CS:GO, cizích turnajů už jsme se moc neúčastnili i CW jsme zcela vypustili.

V prosinci 2016 jsme začali hrát Armu 3 a od té doby se soustředíme především na ní, fungujeme mimo jiné i jako semi-serious milsim jednotka.


Formování 29. PSU

Dne 8.4.2019 jsme se přejmenovali na 29. pluk speciálního určení. Oddělili jsme vše ostatní od našeho klanu a od této chvíle se zaměřujeme jen a pouze na Armu 3.

S koncem roku 2019 a začátkem roku 2020 jsme provedli v našich řadách velkou čistku. Nejprve jsme vyhodili hráče, kteří nedodržovali vnitřní pravidla. Kvůli neshodě s vedením pak odešlo několik dalších hráčů. Následně jsme vyhodili všechny neaktivní a málo aktivní hráče a ponechali si pouze ty nejaktivnější. Touto čistkou z 51 členů zbylo pouze 13. Nižší počet hráčů však nyní kompenzujeme sehraností a smyslem pro detail, zaměřujeme se na kvalitní PvE scénáře a také jsme se stali součástí mezinárodního uskupení sdružující milsim jednotky - European Battlegroup.


Současnost

Se začátkem roku 2023 přichází další změny v klanu. Zavládlo heslo v jednoduchosti je krása a proto se upustilo od přehnané komplexnosti, ale zároveň přišla vlna nadšení pro RP. Zaměřujeme se tedy především (ale nejen) na menší mise s přesně vymezeným úkolem.

Stále si držíme svou semi-serious milsim náturu, ale zároveň stavíme něco trochu nového na našich dlouholetých zkušenostech s otevřeností ke všemu dalšímu, co přináší noví lidé.